Strona główna

Fotowoltaika – elektrownie solarne – prąd ze słońca

Witamy na stronie ATA CO. Sp. z o.o.! Jesteśmy specjalistami od systemów fotowoltaicznych, paneli słonecznych, ekranów, ogniw, baterii, modułów oraz kolektorów fotowoltaicznych. Realizujemy inwestycje na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa dolnośląskiego, a także Podkarpacia, Śląska i Małopolski.

Oferta z zakresu fotowoltaiki dopasowana do Twoich potrzeb

Mamy duże doświadczenie w budowie instalacji paneli fotowoltaicznych, dlatego proponujemy montaż instalacji fotowoltaicznej, wykonanie projektu, odbiór, certyfikację UDT, uruchomienie i późniejszy serwis. Z chęcią pomożemy Ci w pozyskiwaniu finansowania na panele fotowoltaiczne, zwane również bateriami słonecznymi. Z naszym wsparciem uzyskasz oczekiwane dofinansowanie do ogniw fotowoltaicznych. Dotyczy to zarówno większych farm solarnych, jak i tzw. mikroinstalacji. Wykorzystujemy kompletne rozwiązania z proponowanych przez nas zestawów oraz projektów indywidualnych.

Fotowoltaika nie ma przed nami tajemnic

Jesteśmy autoryzowanym serwisantem Fronius – renomowanej firmy w świecie fotowoltaiki. Wysoką jakość naszej pracy doceniają również firmy, zlecając wykonanie instalacji dla swoich Klientów. Doświadczenie Ataco związane z panelami fotowoltaicznymi pozwala wykonać zarówno indywidualną małą instalację, jak i duże instalacje fotowoltaiczne dla celów komercyjnych.

Nasze realizacje

Przedstawiamy Państwu niektóre zrealizowane przez nas instalacje:


%

Zaoszczędzonej energii

lat doświadczenia

%

Zadowolonych klientów

Zamów wycenę

Porozmawiaj z naszymi ekspertami

  call
731 478 606

INTELIGENTNE DOMY

Jeszcze kilka lat temu wizje inteligentnego domu, w którym na odległość można było sterować i zaplanować wszelkie czynności – począwszy od ustawienia ogrzewania, przez włączenie światła o konkretnej godzinie, kończąc na zasłonięciu rolet przed położeniem się do łóżka, były melodią przyszłości. Rozwój technologii sprawił, że szybciej niż myśleliśmy, inteligentna instalacja stała się rzeczywistością. Zaawansowane systemy w atrakcyjnej cenie, których implementacja nawet w przypadku istniejącego już mieszkania czy domu jest bardzo łatwa, sprawiają, że stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem niezależnie od zasobności portfela.

KSIĘGOWOŚĆGLIWICE, ZABRZE, CAŁA POLSKA – SPRAWDŹ

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe dla firm z Zabrza, Gliwic i okolic oraz całej Polski. Możemy stworzyć pełen obraz finansów Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki naszemu księgowemu zyskasz doskonałe narzędzie do analizy oraz kontroli nad swoim przedsiębiorstwem. Pomoże Ci to w efektywnym zarządzaniu firmą. Zajmiemy się w księgowości ewidencją każdego zdarzenia, takiego jak: wpływy do kasy, przelewy z banku, uszkodzenie towaru, zapłata za towar, zaciągnięcie kredytu itp.