...

Dekarstwo

Sztuka dekarska stanowi elementarny filar działalności naszego przedsiębiorstwa, które dzięki połączeniu doświadczenia z ciągłym poszerzaniem wiedzy staje się jednym z liderów na śląskim rynku. Ponad 10 – letnia tradycja pozwoliła na wypracowanie najwyższych, światowych standardów, zgodnych z obowiązującymi systemami i technologiami. 

Tworzymy zgrany zespół, który każdego dnia bezbłędnie realizuje postawione przed nim zadania.

Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest prawidłowe wykonanie dachu, a także prace związane z jego szeroko rozumianą konserwacją.

Ugruntowana pozycja przedsiębiorstwa i jego najwyższa ocena jest potwierdzana licznymi certyfikatami. Zatrudnieni fachowcy dekarscy posiadają kwalifikacje do wykonywania pokryć dachowych w szerokim zakresie. Doskonale wiemy, jak powinien pracować profesjonalny dekarz. Wewnętrzna kontrola jakości prac i przyjęta metodyka pracy pozwala realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Zapraszamy przeglądania naszych realizacji.

Wykonujemy zarówno prace dla prywatnych inwestorów jak i dla firm. W zakresie naszych prac znajdą Państwo szeroką paletę poszczególnych usług z zakresu dekarstwa począwszy od nowych pokryć dachowych, przez jego konserwację i naprawę po profesjonalne czyszczenie. Gwarantujemy fachowe doradztwo zgodne ze znajomością tematyki, proponujemy najlepsze rozwiązania, zajmujemy się także zakupem towaru.

Zamów

wycenę

  IMIĘ

  TELEFON  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ATA CO Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu kontaktowania się ze mną telefonicznie lub mailowo i przedstawiania informacji handlowych. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.

   IMIĘ

   TELEFON


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ATA CO Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu kontaktowania się ze mną telefonicznie lub mailowo i przedstawiania informacji handlowych. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.