Elektrownie fotowoltaiczne

Oferujemy szereg usług związanych z fotowoltaiką — montaż, projektowanie, odbiór oraz certyfikację UDT. Gwarantujemy pomoc w pozyskiwaniu finansowania paneli fotowoltaicznych (zwanych także jako panele solarne, panele słoneczne lub baterie słoneczne). Pomożemy Ci zarówno w przypadku tzw. mikroinstalacji, jak i przy większych farmach solarnych.

Oferujemy:

projekt, realizację oraz certyfikację UDT
indywidualny dobór mocy i typów modułów
pełen przekrój producentów paneli energetycznych(potocznie), w tym polskich
instalacje paneli fotowoltaicznych dla: osób prywatnych, firm, organizacji, jednostek budżetowych, spółdzielni mieszkaniowych itp.
pomoc w uzyskaniu finansowania inwestycji i dopłat na fotowoltaiczne panele
pomoc w wypełnianiu dokumentów finansowych i zgłoszeniowych
serwis powykonawczy i okresowy paneli fotowoltaicznych
gwarancja 10-25lat

Wyjeżdżając kilka kilometrów za granicę Niemiec lub Czech, nie da się nie zauważyć wielu farm paneli słonecznych . Panele solarne są tam praktycznie na każdym budynku. W Polsce jednak dotychczas nie ma wielu farm oraz rzadko można zobaczyć panele fotowoltaiczne na budynkach. Powodów jest kilka, ale najważniejszy to brak finansowania takich inwestycji. W przyszłości zobaczymy, czy to się zmieni.

Czy to się opłaca?

Dobrze dobrana, odpowiednio zbilansowana ze zużyciem, instalacja fotowoltaiczna jest opłacalna. Tylko indywidualne podejście do każdej instalacji może przynieść sukces. Dlatego dla naszych potencjalnych Klientów wykonujemy bezpłatnie:

indywidualną wycenę inwestycji;
indywidualną analizę opłacalności instalacji paneli fotowoltaicznych ;
indywidualną analizę czasu zwrotu inwestycji.

Programy PONE

Niektóre gminy oraz miasta prowadzą finansowanie paneli słonecznych w ramach programu PONE. Każda gmina określa własny regulamin i sposób finansowania. Jeżeli zgłosisz się do nas, sprawdzimy to za Ciebie.

Programy dla przedsiębiorstw

Dla przedsiębiorstw przeznaczony jest obecnie jeden program prowadzony przez WFOŚ. Polega on na finansowaniu inwestycji przy pomocy niskooprocentowanego kredytu.

Moitoring przez komórkę

monitorkom

Moitoring przez internet (podgląd na instalację 3kWp)

solarweb