Inteligentne domy

Jeszcze kilka lat temu wizje domu inteligentnego , w którym na odległość można było sterować i zaplanować wszelkie czynności, począwszy od ustawienia ogrzewania, przez włączenie światła o konkretnej godzinie, kończąc na zasłonięciu rolet przed położeniem się do łóżka, były melodią przyszłości. Rozwój technologii sprawił, że szybciej niż myśleliśmy inteligentna instalacja stała się rzeczywistością. Zaawansowane systemy w atrakcyjnej cenie, których implementacja nawet w przypadku istniejącego już mieszkania czy domu jest bardzo łatwa, sprawiają, że stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem niezależnie od zasobności portfela.

Inteligentne domy nie są już wyłącznie mrzonką, która znajduje się w obszarze zainteresowań pasjonatów nowoczesnych technologii popularnie zwanych geekami. Teraz instalacja inteligentna jest czymś, co nie tylko ułatwia zarządzanie domem, dając więcej czasu na bycie z rodziną czy poświęcenia go na własne przyjemności. Za pomocą uniwersalnych rozwiązań jesteśmy w stanie wdrożyć ją także w Twoim domu!

Setki godzin pracy wybitnych inżynierów połączonej ze specjalistami z zakresu designu produktów dały nam możliwość na poznanie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań Klientów. Wiemy, jak sprawić, żeby pojęcie instalacji inteligentnej nie było pustym sloganem.

Co dokładnie oferujemy, mając na myśli “ inteligentny dom ”?

Inteligentne oświetlenie domu (wewnątrz i zewnątrz, jasność, barwa światła),
– zarządzanie urządzeniami audio i wideo, a także zasilaniem gniazdek elektrycznych,
inteligentne sterowanie ogrzewaniem , wentylacją, klimatyzacją,
– dostosowywanie otwarcia zarówno żaluzji, jak i zasłon czy rolet,
– sterowanie podlewaniem ogrodu,
– obsługę za pomocą urządzeń mobilnych i paneli dotykowych,
– sterowanie bramą, bramą garażową oraz furtką,
integracja istniejących instalacji elektrycznych z naszymi inteligentnymi systemami (bez dodatkowych przewodów).

Przy każdej realizacji udowadniamy, że domy inteligentne można wdrożyć w każdym miejscu na mapie. Bezprzewodowo, z pełną, stałą dostępnością z dowolnej lokalizacji. Po krótkim czasie inwestycja zacznie się zwracać w postaci niższych rachunków za prąd. Szukasz gwarancji komfortu? Bez wątpienia inteligentna instalacja pozwoli na jego zwiększenie do niespotykanych dotąd wymiarów.

Sprawdź nas i przekonaj się o wzorowej współpracy!