Księgowość

Oferujemy pełną księgowość dla firm z Zabrza, Gliwic i okolic oraz całej Polski.

Dzięki współpracy z naszą firmą całą swoją energię i czas przeznaczysz na rozwój swojej firmy, powierzając sprawy podatkowo – księgowe w ręce profesjonalistów. Zajmiemy się ewidencją księgową każdego zdarzenia gospodarczego, takiego jak: sprzedaż, zakup, wyciągi bankowe raporty kasowe itp.

W ofercie mamy także księgowość fundacji oraz stowarzyszeń w Zabrzu, Gliwicach, Knurowie, Rudzie Śląskiej i okolic. Zgodnie z Ustawą O Rachunkowości prowadzenie pełnej księgowości to ich obowiązek. Zapewniamy szereg fachowych działań oraz indywidualne podejście do każdej instytucji. Doświadczenie pozwala nam na: opracowywanie planu kont, zajmowanie się księgami rachunkowymi, sporządzenie sprawozdań finansowych oraz sprawozdań do celów statystycznych (GUS). Co więcej, rozliczamy projekty finansowane z dotacji, wspieramy procesy budżetowania projektów, zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową oraz rozliczeniami PFRON.

Możesz nam powierzyć również prowadzenie książki przychodów i rozchodów. Mamy wszystkie niezbędne uprawnienia.

Korzystamy z legalnego oprogramowania, które spełnia wymogi ustaw podatkowych i rachunkowych. Nasze usługi to gwarancja profesjonalizmu, zaufania, bezpieczeństwa oraz atrakcyjnej ceny. Zależy nam na Twojej satysfakcji — jesteśmy elastyczni, a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Jeśli szukasz taniego i dobrego biura rachunkowego, to trafiłeś pod dobry adres.