O firmie

Działalność naszej firmy

ATA CO. Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach jest prężnie rozwijającą firmą rodzinną. Działamy na terenie całego kraju, koncentrując się przede wszystkim na pracach w Małopolsce, Podkarpaciu, na Śląsku (m.in. Gliwice) oraz w województwie dolnośląskim. Naszymi Klientami są zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Zakres inwestycji obejmuje fotowoltaikę, instalacje elektryczne (w tym tworzenie zaawansowanych projektów w ramach tak zwanych inteligentnych domów), recykling tworzyw i profesjonalne usługi księgowe dla firm.

Panele fotowoltaiczne – elektrownie solarne – prąd ze słońca

Projektowanie, montaż, odbiór, certyfikacja UDT systemów z zakresu fotowoltaiki, pomoc w pozyskiwaniu finansowania paneli fotowoltaicznych, zwanych potocznie panelami solarnymi lub słonecznymi – w przypadku mikroinstalacji oraz większych farm solarnych – to filar marki ATA CO. Sp. z o.o. Pomagamy w uzyskaniu dotacji na instalację fotowoltaiczną. Realizujemy kompletne instalacje zarówno z proponowanych przez nas zestawów, jak i projektów indywidualnych. Mamy duże doświadczenie w budowie instalacji fotowoltaicznych – od koncepcji po uruchomienie i ewentualny serwis. Jesteśmy autoryzowanym serwisantem marki Fronius. Wysoką jakość naszej pracy doceniają również firmy, które chętnie zlecają wykonanie instalacji dla swoich Klientów. Doświadczenie ATA CO. Sp. z o.o. pozwala wykonywać małą indywidualną instalację tudzież większe instalacje dla celów komercyjnych.

Instalacje elektryczne

Zapewniamy projektowanie, montaż, pomiary okresowe, odbiór instalacji elektrycznych dla Klientów prywatnych oraz instytucjonalnych – w mieszkaniach, domkach jednorodzinnych, blokach, a także większe instalacje dla firm i instytucji. Wdrażamy w życie pomysły dotyczące domów inteligentnych – inteligentnego oświetlenia domu czy zdalnego sterowania ogrzewaniem.

Recykling tworzyw

Przetwarzamy odpady z tworzyw sztucznych do postaci przemiałów lub regranulatów. Specjalizujemy się szczególnie w odpadach PP i HD. Prowadzimy sprzedaż regranulatów oraz przemiałów.