Recykling

W zakresie działalności recyklingu tworzyw sztucznych przetwarzamy odpady przede wszystkim polietylenowe PE oraz polipropylenowe PP do postaci przemiału lub regranulatu w zależności od potrzeb Klientów.

Od naszych dostawców przyjmujemy odpady w postaci zbelowanej i luzem. Na potrzeby regranulacji kupujemy również przemiały czyste, a także do prania. Prowadzimy sprzedaż regranulatów głównie HD, PP i przemiałów. Dysponujemy w stałych dostawach regranulatami, przemiałami wtryskowymi i rozdmuchowymi.

Dla naszych Klientów produkujemy regranulaty z indywidualnie dobranych mieszanek oraz wyselekcjonowanych tworzyw. Regranulaty mają określany MFR wraz z gęstością. Posiadamy wszystkie potrzebne zezwolenia, wystawiamy DPO i DPR. Zapraszamy do współpracy dostawców odpadów i przemiałów oraz odbiorców.

Ponadto zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą fotowoltaiki (montaż, serwis), instalacje elektryczne (w tym również tzw. inteligentny dom ) i księgowość dla firm m.in. w Zabrzu oraz okolicach.