...

wiaty fotowoltaiczne

Nasza oferta

jest dla

Domów jednorodzinnych

Zarządców i właścicieli parkingów

Właścicieli budynków i biurowców

Instytucji publicznych

Gospodarstw rolnych

Właścicieli hoteli i pensjonatów

Deweloperów, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

Instalacje fotowoltaiczne

cieszą się w Polsce niesłabnącym zainteresowaniem, na terenie kraju działa coraz więcej instalacji prosumenckich. Nie zawsze jednak na dachu jest odpowiednia ilość miejsca, układ domu nie zapewnia optymalnych uzysków energii ze względu na elementy zacieniające, niekorzystny kąt i azymut dachu jak również względy estetyczne.

Wiaty PV

inaczej carporty fotowoltaiczne to zadaszenia miejsc parkingowych/garażowych pokryte panelami fotowoltaicznymi które oprócz miejsca na samochodów, produkują prąd. Połączenie w jak najbardziej efektywny sposób transformacji energetycznej i transportowej, czyli fotowoltaiki i elektromobilności. Idealnym rozwiązaniem jest rozwój Wiat PV / carportów, czyli fotowoltaicznych zadaszeń montowanych nad parkingami.

wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne

Wiata PV posiada odpowiednią wytrzymałość na obciążenie wiatrem i śniegiem dostosowaną do polskich stref wiatrowych i śniegowych – cały projekt zgodny z PN. Do poprawy wytrzymałości zastosowaliśmy autorskie rozwiązania co znacznie poprawiło sztywność i zwiększyło wytrzymałość statyczną konstrukcji.
W związku z podwyższoną emisją CO2 do atmosfery i zmianami klimatycznymi coraz częściej dochodzi do nagłych i ekstremalnych zjawisk pogodowych (burze, gradobicia, huragany, powodzie), wg dostępnych modeli klimatycznych takich gwałtownych zjawisk będzie w Polsce tylko przybywać.
Moduły montowane na Wiacie PV/carporcie mają podwyższoną wytrzymałość na czynniki atmosferyczne – w razie gradobicia nie tylko samochód jest bezpieczny ale również instalacja.

Nasze wiaty fotowoltaiczne możemy zintegrować z:

magazynami energii

ładowarką samochodową

CHARAKTERYSTYKA

Oferowana przez naszą spółkę modułowa konstrukcja Wiaty PV zapewnia szerokie możliwości adaptacji wiaty do indywidualnych potrzeb, wykonamy każdą niezbędną adaptację projektu tak, żeby odpowiadał potrzebom naszych klientów.
Standardowy moduł Wiaty PV przeznaczony jest na dwa miejsca postojowe. Nasze Wiaty PV mogą zostać powiększone o dowolną ilość sekcji/ modułów, umożliwiając zabudowę większych powierzchni.
Zastosowanie Wiat PV to doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy lub planujących zakup samochodów elektrycznych lub hybrydowych, lub instytucji planujących udogodnienia dla klientów używających takich samochodów.

Zamów

wycenę

  IMIĘ

  TELEFON  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ATA CO Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu kontaktowania się ze mną telefonicznie lub mailowo i przedstawiania informacji handlowych. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.

   IMIĘ

   TELEFON


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ATA CO Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu kontaktowania się ze mną telefonicznie lub mailowo i przedstawiania informacji handlowych. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.