...

Konstrukcje stalowe

Oferujemy profesjonalne konstrukcje stalowe hal i innych obiektów (między innymi myjni samochodowych) według dostarczonej przez zleceniodawcę dokumentacji. Indywidualne i elastyczne podejście do klienta pozwala nam skutecznie i sprawnie realizować nawet bardzo złożone i wymagające projekty.

Wizualizacje
Wizualizacje
Wizualizacje

Co możesz z nami stworzyć?

Magazyny

hale produkcyjne

Chłodnie

Hale przeładunkowe

Wiaty stalowe

Materiały jakie wykorzystujemy

Do stworzenia konstrukcji stalowej hali wykorzystuje się przede wszystkim specjalne ramy stalowe, które z kolei powstają z dwuteowników, a także dźwigarów kratownicowych. Istotne są także stężenia, dzięki którym cała konstrukcja jest stabilna.

Dach stworzy się z płatwi kratownicowych oraz płatwi wykonanych z profili zimnogiętnych, po czym można go obudować m.in. wełną mineralną lub blachą trapezową, w zależności od preferencji klienta i indywidualnych warunków.

Hale stalowe są szybkie w konstrukcji, z uwagi na możliwość wykorzystywania elementów prefabrykowanych zamiast samodzielnego składania pomniejszych części samodzielnie.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz liczyć na krótki termin realizacji inwestycji, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Montaż krok po kroku

Na pierwszym etapie nasi eksperci zbierają informacje na temat planowanej inwestycji, w tym jej lokalizacji, typu i rozmiaru, a także proszą o przekazanie dokumentacji, jeśli to zgodnie z nią ma zostać wykonana konstrukcja. Kiedy już zostanie przygotowany ostateczny projekt, zgodnie ze wszystkimi normami i wymaganiami prawnymi, klient otrzymuje go do akceptacji.

ETAP I
ETAP II

Projekt może zostać zaakceptowany lub zgłoszone zostać mogą poprawki. W tym drugim przypadku nasi specjaliści wprowadzą je w życie i przedłożą gotowy projekt. Po akceptacji projektu może rozpocząć się proces budowy, ale też wszystkich związanych z nią formalności, czyli między innymi pozyskiwania pozwolenia na budowę, jeśli w przypadku danej konstrukcji jest ono niezbędne.

Terminowość jest dla nas bardzo istotna, dlatego też zawsze dokładamy starań, aby wszystkie projekty zostały zrealizowane w terminie. W dowolnym momencie można poprosić o dodatkowe wyjaśnienia, poradę czy wskazówki odnośnie różnych zagadnień związanych z projektem i jego realizacją. Nasi pracownicy to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy są w stanie wytłumaczyć nawet najbardziej złożone koncepty.

ETAP III

FAQ

Zamów

wycenę

  IMIĘ

  TELEFON  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ATA CO Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu kontaktowania się ze mną telefonicznie lub mailowo i przedstawiania informacji handlowych. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.

   IMIĘ

   TELEFON


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ATA CO Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu kontaktowania się ze mną telefonicznie lub mailowo i przedstawiania informacji handlowych. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce Prywatności.